Ipady to urządzenia, które od początku podbiły rynek tabletów. Nic dziwnego, że firma Apple wciąż ulepsza swoje sprzęty, stosuje w nich nowe rozwiązania i z powodzeniem odpowiada na oczekiwania klientów. Niedługo w sprzedaży pojawi się nowa wersja iPada Pro – 9.7.

Nowy iPad Pro wyposażony jest w procesor Apple A9X, lepszy aparat niż poprzednicy oraz 9.7 – calowy ekran, który sprawia, że jest on bardzo wygodny w użytkowaniu. Producent zapewnia, że ten model odbija najmniej światła spośród wszystkich tabletów na świecie. Jego ekran bez wątpienia zasługuje na uwagę – jest jasny i doskonale oddaje kolory. Wyświetlacz True Tone sprawia, że można wygodnie korzystać z niego nawet na zewnątrz podczas słonecznych dni.

Nowy iPad pro z pewnością zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie wydajne, designerskie i lekkie tablety. To świetna odpowiedź na wymagania tych, dla których prawie 13 – calowy ekran jest nieco za duży. Ipada Pro 9.7 można bez problemu schować do każdej torby i zabrać ze sobą w dalszą lub bliższą podróż.