Premiera nowego iPhone’a 7 to z pewnością jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wśród wielbicieli firmy Apple. Nowy model ma być kontynuacją iPhone’a 6S o nieco ulepszonym wyglądzie i podzespołach. Co kryje się pod obudową kolejnego produktu Apple? Czy zachwyca wizualnie tak samo jak poprzednicy?

Nowy iPhone 7 ma mieć pojemniejszą baterię, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wielbicieli marki. Dodatkowo samo ładowanie może być szybsze niż w poprzednich modelach. Wersja Plus iPhone’a 7 ma otrzymać złącze Smart Connector na tylnej obudowie. Zaletą takiego rozwiązania jest m.in. możliwość podłączenia telefonu do fizycznej klawiatury. Jednak w przypadku smartfonów tylko nieliczni wykorzystują taką możliwość.

IPhone 7 ma być bardzo podobny do swojego poprzednika, czyli iPhone’a 6S. Wymiary są niemal identyczne, ale wprawne oko zauważy, że nowszy model jest odrobinę grubszy i mniejszy. Oprócz obudowy w podstawowych kolorach (złotym, różowe złoto i srebrny) dostępna będzie również ciemniejsza gwiezdna szarość.